vtípy - cigáni

23. dubna 2007 v 19:11 |  >>> vtípky <<<
Přijde Dežo do Elektry a říká: ,,Já bysem chcel henten CD přehrávač."
Prodavač kouká-cikán ukazuje na jednoplotýnkový vařič.Pokrčí rameny a prodá mu ho.
Dežo přijde domů,shromáždí ženu a všech 14 dětí,položí na vařič cédečko a vařič zapne.Po chvíli smrad,kouř a slyšet jen praskání.
Cikánka se rozčílí:,,Dežo,ty Dylyno,tys nekoupil přehrávač,ale VYPALOVAČKU !!**************************************************************************** Cikánská žena jednoho dne řekne svýmu manželovi: ,,Fero, chci mikrovlnku!"
,,Fero ví, Fero zná, Fero ukradne!"
Za chvíli už v kuchyni leží nová ukradená mikrovlnka. Za chvíli zase: ,,Fero, chci auto!"
,,Fero ví, Fero zná, Fero ukradne!"
Za chvíli na zahradě stojí nejnovější mercedes! Za chvíli říká manželka: ,,Fero, chtěla bych, aby tvoje péro mělo aspoň 30 cemtimetrů!"
,,Fero ví, Fero zná, Fero zkrátí!" **************************************************************************** V Americe šaman říká indiánům: Mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou! Kterou chcete slyšet jako první?
Indiáni: Tu špatnou!
Šaman: No,táhnou sem všichni cigáni z Evropy, ta dobrá je, že chutnají jako bizoni! **************************************************************************** Jak se říká cikánovi v obleku? Obžalovaný povstaňtě. **************************************************************************** Víš,proč jezděj cikáni v autě se zavřenýma okýnkama? ... Protože si myslej že ten smrad jde z venku. **************************************************************************** Na úřadu práce říká úředník cikánovi: "Máte mobil?"
Cikán: "Ne, ještě vám leží na stole." **************************************************************************** V cigánské rodině. Mama říká: "Na výplatu budu mít víc prachů, tak si koupíme prase a konečně se pořádně nažerem!"
Všichni slintají, v tom matka vrazí nejmenšímu facku, že se zastaví až o zeď. Táta na to: "Hej, co děláš?"
A mama na to: "Už jsem ho viděla, jak to žere bez chleba - parchant!" **************************************************************************** Přijde cikán do galerie obrazů a koukne se do zrcadla a ptá se průvodčího co to je za hnusnou držku průvodčí říká to je váš kscicht. **************************************************************************** Přinde cikán domů a ptá se "Co je k večeři?" "Hovno s kečupem" "Fůj, kečup" **************************************************************************** Víte proč dělají bílou Fidorku?
-aby si cikáni neukousli prsty... **************************************************************************** Víte, proč maj cikáni tolik dětí ?...........
Protože ponožky prosakujou ! **************************************************************************** Jaká jsou 3 nejhorší slova, která můžete slyšet od cikána ?.........
Dobry den, sousede! **************************************************************************** Přijde cigán do drogerie a ptá se :" Dobry den, mate Harleye ?"Prodavač: "no nemám Harleye
2.den :" Dobry den, mate Harleye ?"Prodavač: "no nemám Harleye, a jestli ještě jednou přijdete, a zeptate se jestli mam Harleye, tak vám rozsekám hlavu sekyrou.
3.den: "mate sekyru?
prodavač: "Ne"
Cigán:"mate Harleye ?" **************************************************************************** Povídají si Čech Rus a Američan.Američan říká:My máme tolik tanků že by jsme celý svět rozstříleli.Rus říká:My máme tolik zbraní že by jsme zastřelili všechny lidi na světě.A Čech říká:A my máme tolik cigánů a všechno by jsme vám ukradli. **************************************************************************** Jsou tři cikáni a jeden chytne zlatou rybku.Rybka jim řekne:"když mě pustíte splnív vám každému jedno přáni".A
tak ji teda pustí.První cikán říká:"chci aby mě holky brali".Tak mu dá voňavku.Druhý řekne:"chci aby mě holky brali ještě víc".Tak ho promění v bělocha.A ten třetí říká:"chci aby mě holky ještě víc brali." A tak ho rybka promění ve vložku. **************************************************************************** Ciganka posle deza na socialku aby se zeptal kolik musi mit deti aby mneli podporu 30 000 mnesicne! Dezo dojde na socialku a pta se kolik musim mit deti, aby jsme mneli podporu 30 000 mnesicne soc. pracovnice odpovi 15! dezo prijde domu a manzelka se ho hned pta!!! tak co dezo jak si poridil??? aaaale spatne jeste musime 2 zabyt!!!!
**************************************************************************** Víte proč mají cikáni doma takovou spínu???
Protože Mr.Proper je skin!! **************************************************************************** přijde cikán do obchodu a říká: jeden chleba
prodavačka: a kouzelné slovíčko by nebylo?
cikán: hmmmm...... abrakadabra! igelitku! ****************************************************************************
přijde cikán do železářství a říká: jedny hřebiky
prodavač se ptá: a kolik?
cikán: kolik si strč do prdele ja chci hřebiky!
****************************************************************************
V Rakousku prijde cikanka do obchodu a ríka:Jedny baterky.Prodavacka se zepta:Wie bitte???A cikanka:Ne nabité ty dylino!!!!
****************************************************************************
Potkají se dva cikáni a ten jeden řekne: dežo, ty nějak smrdíš.Dežo odpoví, že takhle smrdí práce.A ten cikán se znovu zeptá, a co děláš.
A dežo odpoví: no přece hovno.
****************************************************************************
Príde cikánka ku svojmu manželovi a on vraví: fúúj smrdíš ako hovno. A tak si cikánka šla kúpiť voňavku vône lesa. Príde na druhý deň navoňavkuje sa a hovorí :tak čo ako voniam teraz? a on na to: ako hovno v lese!
****************************************************************************
Pani ucitelka se 2. tride pta Alenky, co delala o prazdninach.
Hrala sem si na pisku.
Dobre, kdyz napises na tabuli pisek bez chyby tak dostanes kolac.
Alenka se snazila a napsala PISEK a uz si pochutnavala na sladkem kolaci.
A co jsi delal ty Honziku?
No ja sem si hral na pisku s Alenkou.
Dobre ,kdyz napises bez chyby hral tak ti dam taky kolac.
Honzik se snazil a napsal HRAL.
A uz mel taky kolac.
A copak jsi delal ty Dezo?
Ja sem si chtel hrat s Alenkou a Honzikem ,ale po mne hazeli kameny.
To je ,ale skarede, ale ztoho si nic nic nedelej ,kdyz napises na tabuli bez chyby ,,do nebe volajici rasova diskriminace romske mensiny,, tak taky dostanes kolac.****************************************************************************Přijede za cikanskou rodinou strary mudrc a řekne jim že v Kanadě existuje řeka,kterou když prejdou,budou všichni bílí.Rodina si hodne nakrade a vše prodá.Letí do Kanady a najdou tu zazračnou řeku.Táta Dežo jde jako první.Řeku vklidu přejde a na druhem břehu je bílej.Poté jde matka,přejde a je taky bíla.Potom je na řadě maly Fero,jelikož je malej a neumi plavat proud řeky ho strhne a zacne se topit.Matka volá:Dežo notak delej neco on se topí!!! Dežo: ZHEBNI CIKÁNE!!!**************************************************************************** Víte proč nejsou cikáni ve Startreku??
Protože sa s nimi do buducnosti nepočíta. **************************************************************************** ptá se cikán namachrovanýho,típka kolik ti je?18 odpoví chlapí a cikán na to hmm nás taky!!!!! ****************************************************************************
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pet.tule Pet.tule | Web | 1. června 2008 v 20:23 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D AAAAAAAAAAAAAA MAM DOST NA CELEJ DEN:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama